Jakie są przyczyny otyłości brzucha

Przyczyny otyłości brzucha

W diecie obowiązkowe są: owoce – melony, jagody, wszystkie warzywa oraz kiełki, drób, produkty pełnoziarniste, białko kurze, czosnek, odtłuszczone produkty mleczne, chude mięsa.

Umiarkowanie należy jeść: oliwki, oliwę, awokado, migdały, orzeszki ziemne, przyprawy, miód i syrop klonowy, soki owocowe i warzywne, kofeinę.

W cienkich częściach: śmietanę, masło, ser, sosy, materiały z jasnej mąki, czekoladę, podroby, czerwone mięso, alkohol. Nie przywiera spożywać: tłustych mięs, pleśniowego sera, produktów fast food także pić kawy.

Obowiązkowe jest picie olbrzymiej liczby wódki oraz herbat ziołowych.

Należy zwiększyć wysiłek fizyczny: bieganie, trening i jeżdżenie, reklamuje się i wykonywanie jogi. Poradnik z ćwiczeniami na brzuch —> http://eporady.eu/cwiczenia-na-brzuch/

Powinien dbać, że dieta jedynie wspomaga chudnięcie brzucha, nie odchudza go! Oprócz diety niezmiernie aktualne są zadania oraz masaże.

Zasady diety wspomagającej chudnięcie brzucha

Trwa: 8 do 21 dni,
odchudza: 1,5-2 kg przez 8 dni,
ważna ją mówić: za wszelkim razem, skoro jesteśmy zbytnio ważny brzuch, polecana: wszystkim młodym, dorosłym twarzom ze chęcią lub otyłością brzuszną,
nieokreślona dla: dzieci, kobiet ciężarnych i jedzących, kobiet z nadwagą w niskich partiach ciała,
szczególnie można w: witaminy z sfery B, witaminy C, A, E, D, potas, białko i błonnik,
codzienna porcja kalorii: około 1000.
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/0,0.html
Opinia eksperta, dr hab. n. med. Małgorzaty Kozłowskiej-Wojciechowskiej:

Niezwykle znaczące jest wspominanie o aktualnym, że powyższa dieta nie odchudza, ale jedynie działa odchudzanie brzucha. Wspierana szkoleniami oraz informowaniem zasad, co jeść można, i czego chodzi uważać – pozwala zrzucić 1,5 kg w 7 dni. Kuracja jest wytrzymała, świetna oraz wzbogacona. Zadaję ją z zdaniem, że wyrazi się skuteczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *